Strona główna     |     Rolmarket, tel.: (24) 260 74 00, Cieśle 47, 09-470 Bodzanów k .Płocka
Budowa, wyposażenie
i pielęgnacja ogrodów
Kontakt z nami

telefon kontaktowy:
(24) 260 74 00
wyślij do nas fax:
(24) 260 74 08
napisz do nas e-mail:
biuro@rolmarket.com

Godziny otwarcia:
Pon - Pt: 8.00 - 18.30
Sob: 8.00 - 16.30
Współpraca

Zapraszamy do współpracy architektów, projektantów i dekoratorów ogrodów oraz wnętrz, a także firmy z branży ogrodniczej i remontowo-budowlanej.

 

Oferta Centrum Ogrodniczego Rolmarket obejmuje bogatą paletę roślin oraz artykułów do budowy, wyposażenia i pielęgnacji ogrodów.

Centrum Kamienia i Kostki Rolmarket
to z kolei największy w regionie skład kamieni ogrodowych, dekoracyjnych, elewacyjnych, ścieżkowych, murowych, tarasowych i innych, za których pomocą można aranżować zarówno zewnętrzne przestrzenie, jak i wnętrza budynków. W ofercie mamy ponad 200 rodzajów kamienia z całego świata, odznaczających się nie tylko naturalnym pięknem i wysoką jakością, ale także konkurencyjnymi cenami. 
 

Nasi partnerzy biznesowi mogą liczyć na:


- otrzymanie Karty Rabatowej upoważniającej do rabatu w wysokości 5% na artykuły ogrodnicze oraz do zakupu kamieni i kostki w cenach hurtowych,

- dostęp do katalogów, próbek oraz wszystkich niezbędnych informacji,

- możliwość dokonania kamiennych aranżacji na naszym placu pokazowym,

- polecanie Państwa usług zainteresowanym klientom.

 


 
Regulamin Karty Rabatowej:


Niniejszy regulamin określa zasady przyznawania i korzystania z Karty Rabatowej, zwanej dalej Kartą, wystawianej przez firmę Rolmarket.

Karta daje Klientowi prawo do korzystania z rabatu podczas dokonywania zakupów w Centrum Ogrodniczym Rolmarket, zakupu kamieni w cenach hurtowych w Centrum Kamienia i Kostki Rolmarket oraz inne korzyści opisane w regulaminie.Otrzymanie Karty jest równoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu.

 
Postanowienia ogólne:


 
1. Wystawcą i właścicielem Karty jest firma Rolmarket, zarejestrowana jako Pasz-Mix, mająca siedzibę w Cieślach 47, w Bodzanowie, w powiecie płockim.

2. Do otrzymania Karty upoważnieni są architekci, projektanci i dekoratorzy ogrodów oraz wnętrz, firmy z branży ogrodniczej i remontowo-budowlanej, a także inne firmy zajmujące się projektowaniem, aranżacją i wykańczaniem przestrzeni zewnętrznych oraz wewnętrznych budynków.

3. Wystawca zastrzega sobie prawo do odmowy wydania Karty bez podania przyczyny.

4. Do posługiwania się Kartą upoważniony jest jedynie Klient, którego nazwisko/firma widnieje na Karcie.

5. Posiadacz Karty otrzymuje rabat w wysokości 5% na wszystkie artykuły dostępne w Centrum Ogrodniczym Rolmarket oraz możliwość zakupu produktów oferowanych przez Centrum Kamienia i Kostki Rolmarket w cenach hurtowych.

6. Zakup ze zniżkami jest możliwy zarówno w siedzibie firmy, jak i poprzez sklep internetowy Rolmarket.pl.

7. Podczas dokonywania zakupów w siedzibie firmy należy każdorazowo okazać Kartę Rabatową.

8. Zniżki skierowane do Posiadaczy Karty nie łączą się z promocjami okazjonalnymi, które skierowane są do ogółu klientów. Posiadacz Karty sam wybiera korzystniejszą dla niego formę zakupu.

9. Zniżki obejmują tylko zakup towarów i nie przysługują na transport lub inne usługi.

10. Zakupione produkty nie mogą być później odsprzedawane w obiegu publicznym w sklepach stacjonarnych, internetowych, na aukcjach czy wyprzedażach.

11. W przypadku zagubienia lub zniszczenia Karty, należy udać się do siedziby firmy w celu wystawienia duplikatu.


Postanowienia końcowe:


1. Wystawcy Karty przysługuje prawo do dokonywania zmian w regulaminie, które będą publikowane na stronie internetowej firmy.

2. W kwestiach spornych związanych z Kartą i jej użytkowaniem rozstrzyga firma Rolmarket.

Strona główna      O firmie     Centrum Ogrodnicze     Centrum Kamienia i Kostki     Hurtownia ogrodnicza     Sklepy internetowe     Kontakt

centrum ogrodnicze Płock, sklep ogrodniczy Płock, budowa ogrodu, wyposażenie ogrodu, pielęgnacja ogrodu, Płock, ogród Płock, hurtownia ogrodnicza, ogród hurt, ogrodnicza oferta hurtowa, artykuły ogrodnicze, narzędzia ogrodnicze, meble ogrodowe, grille ogrodowe, agrowłókniny, agrotkaniny, siatki na krety, trawy, nawozy, centrum kamienia płock, kamienie Płock, kamienie ogrodowe, kamienie ozdobne, grysy, żwiry, otoczaki, kamień elewacyjny, kamień ścieżkowy, kamień murowy, kostka granitowa, kostka brukowa, gabiony, ogrodzenia elektryczne, pastuchy i wiele innych.


stopka rolmarket Copyright © Rolmarket 2018. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Polityka prywatności: cookies
Realizacja: Tworzenie Stron WWW