Strona główna     |     Rolmarket, tel.: (24) 260 74 00, Cieśle 47, 09-470 Bodzanów k .Płocka
Budowa, wyposażenie
i pielęgnacja ogrodów
Kontakt z nami

telefon kontaktowy:
(24) 260 74 00
wyślij do nas fax:
(24) 260 74 08
napisz do nas e-mail:
biuro@rolmarket.com

Godziny otwarcia:
Pon - Pt: 8.00 - 18.30
Sob: 8.00 - 16.30
Aktualności

Targi w Poświętnem pełne wystawców i zwiedzających

Poniedziałek, 24.06.2013

 

W miniony weekend odbyły się w Poświętnem XIV Mazowieckie Dni Rolnictwa, na których Rolmarket po raz pierwszy prezentował swoją ofertę. I musimy przyznać, że warto było pod Płońskiem w tych dniach być: liczba stoisk i zwiedzających, a tym bardziej liczba osób zainteresowanych naszym stoiskiem, bardzo nas satysfakcjonuje.

 

Szczególnym zainteresowaniem zwiedzających cieszył się nasz bogaty wybór kamienia.

 

Wiele pytań związanych było jednak również z zagadnieniami ogrodowymi, rolniczymi i hodowlanymi.

 

Chociaż w niedzielę rano pogoda postraszyła nas trochę opadami, szybko uspokoiła się i zademonstrowała swoje znacznie przyjemniejsze oblicze.

 

Wśród zwiedzających były także osoby mieszkające daleko poza granicami województwa mazowieckiego. Jednak także i oni pytali o możliwości dowozu do nich naszych produktów.

 

Podobnie jak w Łącku, również i w Poświętnem towarzyszyła nam firmowa litera wykonana z obrzeży ogrodowych i grysów. Tym razem jednak przybrała inne barwy: wykonanaliśmy ją z zielonego grysu Pistacjowa Wyspa i otoczyliśmy jasnym grysem o nazwie Śmietankowy Skwer. Literze towarzyszyły jedne z naszych najpiękniejszych kamieni ozdobnych oraz bryły szklane. Do ekspozycji tym razem dołączyły także różne odcienie kostki granitowej.

 

 

Zapraszamy na Mazowieckie Dni Rolnictwa

Piątek, 21.06.2013

 

Już w najbliższy weekend (22-23 czerwca) będziemy obecni na dużej regionalnej wystawie, jaką są XIV Mazowieckie Dni Rolnictwa w Poświętnem k. Płońska, które odbywają się pod patronatem ministra rolnictwa i rozwoju wsi, wojewody mazowieckiego i marszałka województwa mazowieckiego.

 

Zapraszamy wszystkich do odwiedzin naszego stoiska, które będzie mieściło się za wesołym miasteczkiem w sektorze E. Jego numet to E7.

 

Przewidziany czas na zwiedzanie - zarówno jednego, jak i drugiego dnia targów - to godziny pomiędzy 9.00 a 17.00.

 

Do zobaczenia!

 


Archiwalne aktualności: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10

Strona główna      O firmie     Centrum Ogrodnicze     Centrum Kamienia i Kostki     Hurtownia ogrodnicza     Sklepy internetowe     Kontakt

centrum ogrodnicze Płock, sklep ogrodniczy Płock, budowa ogrodu, wyposażenie ogrodu, pielęgnacja ogrodu, Płock, ogród Płock, hurtownia ogrodnicza, ogród hurt, ogrodnicza oferta hurtowa, artykuły ogrodnicze, narzędzia ogrodnicze, meble ogrodowe, grille ogrodowe, agrowłókniny, agrotkaniny, siatki na krety, trawy, nawozy, centrum kamienia płock, kamienie Płock, kamienie ogrodowe, kamienie ozdobne, grysy, żwiry, otoczaki, kamień elewacyjny, kamień ścieżkowy, kamień murowy, kostka granitowa, kostka brukowa, gabiony, ogrodzenia elektryczne, pastuchy i wiele innych.


stopka rolmarket Copyright © Rolmarket 2018. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Polityka prywatności: cookies
Realizacja: Tworzenie Stron WWW