Strona główna     |     Rolmarket, tel.: (24) 260 74 00, Cieśle 47, 09-470 Bodzanów k .Płocka
Stawiamy
na ciągły rozwój
Kontakt z nami

telefon kontaktowy:
(24) 260 74 00
wyślij do nas fax:
(24) 260 74 08
napisz do nas e-mail:
biuro@rolmarket.com

Godziny otwarcia:
Pon - Pt: 8.00 - 18.30
Sob: 8.00 - 16.30
Nasze marki

Rozwijamy się jako firma, a w związku z tym rozwijamy również nasze marki. Pod naszymi skrzydłami jest bowiem dostępnych coraz więcej nowych produktów, takich jak siatki na krety czy preparaty służące do odkomarzania terenów zielonych.

 

Poza sygnowaniem wielu produktów własnymi markami, zajmujemy się również samodzielnym importem mat ściółkujących. Jako importer agrotkanin i innych produktów zwracamy uwagę przede wszystkim na jakość sprowadzanych towarów, ponieważ chcemy oferować produkty wykonane z najlepszych materiałów, o sprawdzonym składzie i potwierdzonej żywotności. Import agrotkanin jest wobec tego niezwykle ważnym elementem naszej działalności.

 

Co istotne, prowadzimy również hurtownię ogrodniczą z tysiącami produktów do budowy, wyposażenia i pielęgnacji ogrodów, które oferujemy w specjalnych cenach bądź pakietach. Hurtowa oferta ogrodnicza skierowana jest nade wszystko do firm zajmujących się zakładaniem i aranżacją ogrodów. Więcej informacji na temat naszej oferty dla profesjonalistów można znaleźć na naszej specjalnej platformie znajdującej się pod adresem: hurt.rolmarket.pl.

 

Poniżej prezentujemy pełną listę naszych marek:

 

 

 

logo strong net

 

StrongNet to jedna z najmocniejszych i najbardziej wytrzymałych siatek na krety przeznaczonych do montażu pod trawnikiem w celu ochrony murawy przed krecimi kopcami. Jest to pierwsza na rynku siatka przeciw kretom w kolorze żółtym. 

siatka anti kreti

AntiKreti to mocna siatka na krety produkcji hiszpańskiej. Produkt wzmacnia system korzeniowy murawy, który szybko przenika przez siatkę do gleby, czyniąc podłoże bardzo stabilnym.

 

 

neto kreto

 

Siatka przeciw kretom Neto Kreto skutecznie zabezpiecza trawniki przed kretowiskami na bardzo długie lata. Dzięki temu, że wykonana jest z trwałego tworzywa sztucznego, jest wytrzymała i nie rdzewieje, jak ma to często miejsce w przypadku siatek metalowych.

 

Siatka na krety Stop Kop!

Siatka na krety Stop Kop! to niezwykle mocna siatka przeciwdziałająca powstawaniu krecich kopców na przydomowych trawnikach i obiektach sportowych. Siatka jest produkcji polskiej. Odznacza się wysoką jakością i dużą żywotnością.

 

Preparat na komary ultra brutal

 Ultra Brutal jest to skuteczny i bardzo wydajny środek przeznaczony do zwalczania owadów latających, takich jak komary, komary tygrysie, muchy, osy, chrząszcze, bąki, wołki zbożowe, mkliki mączne, rytel pospolity, mole, szkodniki magazynowe, a także owadów biegających i pełzających, m. in. karaluchy, mrówki, rybiki, prusaki, pluskwy, termity, kleszcze i pchły.

 

 

oprysk na komary diablo forte

 Diablo Forte to profesjonalny oprysk, znakomicie radzący sobie z plagami komarów i kleszczy oraz innymi owadami latającymi, biegającymi i pełzającymi. Z powodzeniem można stosować go zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz pomieszczeń. Nadaje się do stosowania za pomocą opryskiwaczy oraz zamłgawiaczy termicznych.

 

 

prysk na muchy reset strong

 Profesjonalny oprysk na muchy, kleszcze, pluskwy i wiele innych owadów - to jest właśnie Reset Strong. Preparat bardzo dobrze sprawdza się przy stosowaniu na gorąco za pomocą zamgławiaczy termicznych, chociaż sprawdza się także przy stosowaniu opryskiwaczy ręcznych.

 

 

biopaliwo do biokominkó lux fire

 

Lux Fire to seria ekologicznych produktów grzewczych, takich jak biopaliwo do biokominków oraz długopaląca popałka ekologiczna.

 

 

Obrzeże ogrodowe Limiteo

 

 Obrzeża ogrodowe Limiteo to seria trwałych obrzeży produkcji polskiej przeznaczonych do oddzielania trawnika od części uprawnej ogrodu czy rabat kwiatowych. Produkt dostępny jest w 3 kolorach: brązowym, zielonym oraz czarnym.

 

Obrzeze ogrodowe Roleo

Wysokiej jakości obrzeże trawnikowe Roleo przyda się w każdym ogrodzie do tworzenia ciekawych aranżacji oraz oddzielania trawnika od alejek, rabat i części uprawnej ogrodu. Skutecznie zapobiega przerostowi trawy.

 

Obrzeze ogrodowe Strongeo

Obrzeże trawnikowe (taśma dylatacyjna) Strongeo przyda się każdemu posiadaczowi ogrodu do oddzielania trawnika od pozostałych części ogrodu. Dzięki temu, że produkt charakteryzuje się bardzo dużą grubością i trwałością, z powodzeniem może być stosowany również przez profesjonalistów.

 

Obrzeze ogrodowe Polbord

 Uniwersalne obrzeże ogrodowe Polbord produkcji polskiej przeznaczone jest do szybkiego, prostego i estetycznego wykańczania różnego rodzaju nawierzchni. Elastyczność i wysoka jakość produktu sprawia, że nadaje się on również do tworzenia łuków.

 

Palisada ogrodowa PaliGrass

Polska palisada ogrodowa PaliGrass pozwala tworzyć w ogrodzie łuki i okręgi oraz oddzielać trawnik od innych części ogrodu. Wykonana jest z mocnego tworzywa. Co istotne, palisada jest z tzw. najazdem, a więc posiada specjalny kołnierz, po którym można jeździć kosiarkami i innych urządzeniami ogrodowymi.

 

Siatka cieniujaca Ombretex

Ombretex to wytrzymała siatka cieniująco-maskująca przeznaczona do osłony ogrodzeń, balkonów, tarasów, altanek, namiotów czy miejsc rekreacji przed promieniowaniem UV, wiatrem i sąsiadami.

 

Siatka osłonowa Grandinet

Siatka Grandinet to najwyższej jakości siatka cieniująca, chroniąca przed promieniowaniem słonecznym, wiatrem czy sąsiadami. Siatka jest niezwykle wytrzymała i mocna, o czym świadczy wysoka gramatura oraz gęsty splot. 

 

Geowłóknina Geograu

 

Trwałość i dobra cena - to główne cechy geowłókniny poliestrowej GeoGRAU przeznaczonej do budowy podjazdów do garażu, ścieżek i chodników wokół domu, basenów, zielonych dachów czy filtrów w systemach odwodnieniowych.

 Trawa uniwersalna Universum

Wysokiej jakości mieszanka traw Universum przeznaczona do wszechstronnego stosowania. Kompozycja składa się tylko z nasion traw wieloletnich.

 

Trawa sportowa Deptum

Wysokiej jakości mieszanka traw Deptum przeznaczona do intensywnego użytkowania. Kompozycja składa się tylko z nasion traw wieloletnich.

 

Trawa na tereny suche Suchu,m

 

Wysokiej jakości mieszanka traw Suchum odporna na suszę i promieniowanie słoneczne. Kompozycja składa się tylko z nasion traw wieloletnich.

 

Trawa z mikrkoniczyna Vivum

 

Wysokiej jakości mieszanka Vivum z dodatkiem wieloletniej koniczyny białej. Kompozycja składa się tylko z nasion traw wieloletnich.

 

Mieszanka nasion traw z kwiatami

Kwiatum to mieszanka traw wieloletnich z domieszką kwiatów. Przeznaczona jest do stworzenia malowniczej i wielobarwnej łąki kwiatowej. Jest bardzo łatwa w utrzymaniu i pielęgnacji. 

Odstraszacz na dziki Animal Stoper

Animal Stoper to innowacyjny preparat na bazie naturalnych substancji, który skutecznie odstrasza dziki, jelenie, lisy, zające, krety, nornice oraz inne dzikie zwierzęta i gryzonie.

Strona główna      O firmie     Centrum Ogrodnicze     Centrum Kamienia i Kostki     Hurtownia ogrodnicza     Sklepy internetowe     Kontakt

centrum ogrodnicze Płock, sklep ogrodniczy Płock, budowa ogrodu, wyposażenie ogrodu, pielęgnacja ogrodu, Płock, ogród Płock, hurtownia ogrodnicza, ogród hurt, ogrodnicza oferta hurtowa, artykuły ogrodnicze, narzędzia ogrodnicze, meble ogrodowe, grille ogrodowe, agrowłókniny, agrotkaniny, siatki na krety, trawy, nawozy, centrum kamienia płock, kamienie Płock, kamienie ogrodowe, kamienie ozdobne, grysy, żwiry, otoczaki, kamień elewacyjny, kamień ścieżkowy, kamień murowy, kostka granitowa, kostka brukowa, gabiony, ogrodzenia elektryczne, pastuchy i wiele innych.


stopka rolmarket Copyright © Rolmarket 2018. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Polityka prywatności: cookies
Realizacja: Tworzenie Stron WWW