Strona główna     |     Rolmarket, tel.: (24) 260 74 00, Cieśle 47, 09-470 Bodzanów k .Płocka
Stawiamy
na ciągły rozwój
Kontakt z nami

telefon kontaktowy:
(24) 260 74 00
wyślij do nas fax:
(24) 260 74 08
napisz do nas e-mail:
biuro@rolmarket.com

Godziny otwarcia:
Pon - Pt: 8.00 - 18.30
Sob: 8.00 - 16.30
O firmie

Rolmarket to firma rodzinna z branży ogrodniczej, której początki sięgają 1996 roku. Firma oferuje tysiące produktów do budowy, wyposażenia i pielęgnacji ogrodów.

 

Z pełnym przekonaniem mówimy o sobie, że jesteśmy silnie związani z naturą, przyrodą i ziemią, co jest źródłem naszej fascynacji ogrodnictwem, bogactwem świata kamieni, rolnictwem oraz hodowlą. To z tych właśnie sektorów oferujemy cały szereg artykułów, dobranych w sposób, aby ułatwiały one pracę, upiększały otoczenie oraz zbliżały do natury, a w związku z tym podnosiły także jakość życia. Co więcej, oferujemy produkty najlepszych marek po jak najkorzystniejszych cenach, co jest możliwe dzięki temu, że przez lata działalności zdobyliśmy duże doświadczenie i nawiązaliśmy liczne kontakty handlowe.


Towar sprzedajemy zarówno w naszej siedzibie w Cieślach k. Płocka, gdzie prowadzimy centrum ogrodnicze i centrum kamienia, jak również za pośrednictwem Internetu, a więc głównie w sklepach internetowych firmy: Rolmarket.pl (internetowy sklep ogrodniczy), PanFarmerek.pl (internetowy sklep hodowlany), Podlewanko.pl (sklep z artykułami do nawadniania), NaKomodzie.pl (sklep z dekorem) oraz Kamienie.rolmarket.pl (sklep z kamieniami ozdobnymi). Nasi doświadczeni pracownicy służą poradami i wskazówkami, zapewniając przy tym przyjazną atmosferę. 

 

Prowadzimy także hurtownię ogrodniczą, skierowaną do firm zajmujących się zakładaniem i aranżacją ogrodów oraz sklepów i centrów ogrodniczych. Oferta hurtowa dostępna jest na platformie hurt.rolmarket.pl.


Sprzedaż wysyłkowa produktów obejmuje teren całej Polski. Zamówienia dostarcza współpracująca z nami firma kurierska „K-EX”, a część asortymentu (głównie kamienie ozdobne zamawiane w centrum kamienia) dowozimy za pomocą własnych środków transportu.


Jesteśmy firmą, która stawia sobie wysoko poprzeczkę. Chcemy w jak największym stopniu zadowalać różnorodne gusta naszych Klientów. W tym celu stale wsłuchujemy się w Wasze opinie, aby jak najpełniej móc spełniać Wasze wymagania i oczekiwania.

 

WIRTUALNY SPACER PO NASZEJ FIRMIE:

 

 

 

 

NASZE WYRÓŻNIENIA:

  

Opineo wyroznienia

 

Sklep Rolmarket.pl dwa razy z rzędu zajął pierwsze miejsce w kategorii "Ogród i narzędzia" w rankingu sklepów internetowych 2015 oraz 2016 realizowanym przez niezależny serwis Opineo.pl.

 

Sukces nie byłby możliwy bez Was i bez Waszych pozytywnych opinii na nasz temat, za które bardzo dziękujemy.

Tytul Super Marka dla Rolmarket 

Sklep internetowy Rolmarket.pl otrzymał tytuł "Super Marka 2017 - Jakość, Zaufanie, Renoma", które przyznawane jest trzykrotnym laureatom programu "Dobra Marka - Jakość, Zaufanie, Renoma".

 

Wyróżnienie przyznawane jest najprężniej rozwijającym się i najbardziej rozpoznawalnym markom na polskim rynku, będących liderami w swoich branżach. W analizach brane są pod uwagę takie elementy, jak silna pozycja na rynku, wysoka jakość oferowanych produktów oraz niesłabnące zaufanie klientów. 

 

Tytuł przyznawany jest przez redakcje Forum Biznesu w Dzienniku Gazeta Prawna oraz Biznes Trendy w dzienniku Rzeczpospolita na podstawie badań rynkowych i konsumenckich dotyczących obecności i rozpoznawalności marek. Patronat nad badaniami sprawuje Instytut Filozofii i Socjologii Polskiej Akademii Nauk.

 

 

Egazele Biznesu dla Rolmarket 2016

 

Nasza firma znalazła się w gronie najdynamiczniej rozwijających się firm e-commerce w kraju w 2016 roku. 

 

Organizatorem prestiżowego rankingu najprężniej działających firm w polskim e-handlu jest dziennik "Puls Biznesu" we współpracy z Pocztą Polską, Mastercard oraz instytutem badawczym ARC Rynek i Opinia.

 

 

Rolmarket w PSCO

 

 

Centrum Ogordnicze Rolmarket należy do Polskiego Stowarzyszenia Centrów Ogrodniczych (PSCO), czyli elitarnej grupy właścicieli centrów ogrodniczych.

 

agroliga 2016

 

Rolmarket został Wicemistrzem Krajowym w kategorii "Firma" w konkursie AgroLiga 2016.

 

W czerwcu 2017 r. odbyła się uroczysta gala, podczas której odebraliśmy nagrodę z rąk Prezydenta RP Andrzeja Dudy. Wcześniej wyróżnienie Wicemistrzom wręczył minister rolnictwa i rozwoju wsi Krzysztof Jurgiel.

 

Konkurs AgroLiga organizowany jest od 24 lat przez Wojewódzkie Ośrodki Doradztwa Rolniczego na etapie wojewódzkim, a na etapie krajowym - przez Redakcję Audycji Rolnych Programu 1 TVP S.A. oraz Stowarzyszenie AgroBiznesKlub.

 

 

 Centrum Ogrodnicze Rolmarket w Top200

 

Centrum Ogrodnicze Rolmarket w 2016 roku po raz kolejny znalazło się w zestawieniu największych w Polsce centrów ogrodniczych ”TOP 250 Centra Ogrodnicze”, tworzonym przez magazyn Biznes Ogrodniczy.

 

 

Centrum Ogrodnicze Rolmarket

Centrum Ogrodnicze Rolmarket

 

Centrum Ogrodnicze Rolmarket z lotu ptaka

Rolmarket z lotu ptaka

  

Centrum Ogrodnicze Rolmarket - plac z roślinami

Nasz firmowy trabant

 

rośliny rolmarket

Plac z roślinami

 

Plac z roslinami Rolmarket

Plac z roślinami

 

Plac z roślinami Rolmarket

Plac z roślinami

 

kamienie ozdobne Rolmarket

Plac z kamieniami ozdobnymi

 

Widok z drona

Zdjęcie firmy z drona

 

 Centrum Ogrodnicze Rolmarket

Dział z nasionami traw, nawozami, agrowłókninami i innymi produktami

 

Centrum Ogrodnicze Rolmarket

Dział z doniczkami z tworzywa

 

Centrum Ogrodnicze Rolmarket

Dział z donicami ceramicznymi 

 

Dział dekor Rolmarket

Dział z artykułami dekoracyjnymi

 

Centrum Ogrodnicze Rolmarket

Dział z akcesoriami do podlewania

 

Kasy Rolmarket

Widok zza kas w Centrum Ogrodniczym Rolmarket

 

Biuro obslugi klienta

Biuro obsługi klienta telefonicznego

 

Biuro obsługi klienta telefonicznego

Biuro obsługi klienta telefonicznego


http://rolmarket.home.pl/pub/magazyn%20%281%29.jpg

Jeden z naszych magazynów



http://rolmarket.home.pl/pub/magazyn%20%282%29.jpg

 Magazyn z trawami, płotkami i innymi produktami

 

Pracownicy Rolmarket

Ekipa zespołu Rolmarket

 

Ekipa Rolmarket

Na koniec zdjęcie zbiorowe z lotu ptaka

 

Misja: Naszą misją jest podnoszenie komfortu życia naszych Klientów. Otaczać pięknem, ułatwiać pracę, zbliżać do natury – oto dewizy naszego działania.

 

Wizja: Stałe poszerzanie asortymentu, rozwijanie zakresu usług oraz budowanie zaufania i lojalności Klientów, co jest możliwe dzięki naszej pasji i zaangażowaniu pracowników.

Strona główna      O firmie     Centrum Ogrodnicze     Centrum Kamienia i Kostki     Hurtownia ogrodnicza     Sklepy internetowe     Kontakt

centrum ogrodnicze Płock, sklep ogrodniczy Płock, budowa ogrodu, wyposażenie ogrodu, pielęgnacja ogrodu, Płock, ogród Płock, hurtownia ogrodnicza, ogród hurt, ogrodnicza oferta hurtowa, artykuły ogrodnicze, narzędzia ogrodnicze, meble ogrodowe, grille ogrodowe, agrowłókniny, agrotkaniny, siatki na krety, trawy, nawozy, centrum kamienia płock, kamienie Płock, kamienie ogrodowe, kamienie ozdobne, grysy, żwiry, otoczaki, kamień elewacyjny, kamień ścieżkowy, kamień murowy, kostka granitowa, kostka brukowa, gabiony, ogrodzenia elektryczne, pastuchy i wiele innych.


stopka rolmarket Copyright © Rolmarket 2018. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Polityka prywatności: cookies
Realizacja: Tworzenie Stron WWW