Strona główna     |     Rolmarket, tel.: (24) 260 74 00, Cieśle 47, 09-470 Bodzanów k .Płocka
Stawiamy
na ciągły rozwój
Kontakt z nami

telefon kontaktowy:
(24) 260 74 00
wyślij do nas fax:
(24) 260 74 08
napisz do nas e-mail:
biuro@rolmarket.com

Godziny otwarcia:
Pon - Pt: 8.00 - 18.30
Sob: 8.00 - 16.30
Sponsoring

Staramy się nie zaniedbywać tak ważkiej kwestii, jaką jest społeczna odpowiedzialność biznesu. Zagadnienie to rozumiemy jako poczucie więzi z otaczającą społecznością przypieczętowane chęcią dorzucania cegiełek do budowy lepszej rzeczywistości.

 

W miarę naszych możliwości, staramy się zatem wspierać lokalne (i nie tylko) stowarzyszenia, fundacje i inicjatywy. Szczególnie istotna jest dla nas kwestia pomocy najbardziej potrzebującym, a więc osobom starszym i dzieciom.

 

Do tej pory wsparliśmy między innymi:

 

- Letnią Olimpiadę Sportową Osób Niepełnosprawnych organizowaną przez Dom Pomocy Społecznej w Miszewie Murowanym (w latach 2012-2016)
- Dni Humoru i Satyry w Zakrzewie organizowane przez Dom Pomocy Społecznej w Zakrzewie (w latach 2013-2016)
- Szkołę Podstawową w Cieślach

- akcję "Choinka Dobroczyńców" organizowaną przez Gazetę Wyborczą Płock (2010, 2013-2016)

- Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy
- Fundację „Portal FM – Pomagamy Dzieciom”


Ze względu zaś na to, że jesteśmy zwolennikami aktywnego spędzania czasu, wspieramy także sport.

 

W sezonie 2016/2017 zostaliśmy sponsorem klubu piłkarskiego Wisła Płock, która awansowała w 2016 roku do Ekstraklasy.

 - Rolmarket to nasz wieloletni partner, dlatego bardzo satysfakcjonuje nas to, że w tym roku nasza koperacja weszła na wyższy poziom i firma dołączyła do grona naszych sponsorów. Jesteśmy przekonani, że taka wspołpraca obydwu stronom wyjdzie na dobre - powiedział po podpisaniu umowy Tomasz Marzec, wiceprezes Wisły Płock.

 

 

Wisla Plock sponsor Rolmarket

Rolmarket sponsorem Wisły Płock

Rolmarket sponsorem Wisły Płock

Rolmarket sponsorem Wisły Płock

Rolmarket sponsorem Wisły Płock

 

 

W listopadzie 2014 wsparliśmy również płockich zawodników - Piotra Woźnickiego oraz Dawida Wysokińskiego - na gali King of Kings GP Płock 2014, czyli podczas światowego wydarzenia promującego kickboxing oraz walki na zasadach K-1 rules.

 

Poniżej zdjęcie z ważenia sportowców:

 

Gala King of Kings

 

Nie bez znaczenia jest również fakt, iż odpowiedzialnie i etycznie staramy się postępować także w codziennych kontaktach z kontrahentami i klientami. Otwartość i uczciwość to dla nas niezbędne warunki do budowania udanych relacji biznesowych i międzyludzkich.

Strona główna      O firmie     Centrum Ogrodnicze     Centrum Kamienia i Kostki     Hurtownia ogrodnicza     Sklepy internetowe     Kontakt

centrum ogrodnicze Płock, sklep ogrodniczy Płock, budowa ogrodu, wyposażenie ogrodu, pielęgnacja ogrodu, Płock, ogród Płock, hurtownia ogrodnicza, ogród hurt, ogrodnicza oferta hurtowa, artykuły ogrodnicze, narzędzia ogrodnicze, meble ogrodowe, grille ogrodowe, agrowłókniny, agrotkaniny, siatki na krety, trawy, nawozy, centrum kamienia płock, kamienie Płock, kamienie ogrodowe, kamienie ozdobne, grysy, żwiry, otoczaki, kamień elewacyjny, kamień ścieżkowy, kamień murowy, kostka granitowa, kostka brukowa, gabiony, ogrodzenia elektryczne, pastuchy i wiele innych.


stopka rolmarket Copyright © Rolmarket 2018. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Polityka prywatności: cookies
Realizacja: Tworzenie Stron WWW